kodk

Konsultacje lekarskie

Nasz ośrodek jest zakładem opieki zdrowotnej specjalizującym się w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa dziecięcego. W niektórych przypadkach niezbędna jest bardziej dogłębna i kompleksowa diagnostyka prowadzona przez lekarza specjalistę.

Wykonujemy ją w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Badania są bezpłatne dla dzieci posiadających skierowania od lekarza POZ-etu.

Często nie chodzi tylko o jednorazową konsultację ale o stałe i kompleksowe prowadzenie dziecka. Dlatego też jeżeli na skierowaniu zaznaczone zostanie "stałe leczenie", to skierowanie takie jest ważne przez cały rok i obejmuje też każdą wizytę kontrolną.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba to dziecko może uzyskać skierowanie na odpowiednie zaopatrzenie ortopedyczne lub do sanatorium rehabilitacyjnego.

Naszym lekarzem jest:
dr Kirena Rympel, lekarz rehabilitacji II stopnia, pediatra. Doktor Rympel sprawuje jednocześnie ogólny nadzór medyczny nad działaniami N.Z.O.Z. Krakowskiego Ośrodka Diagnostyki Kręgosłupa

dr Beata Górak lekarz rehabilitacji II stopnia, specjalista metody FED

Konsultacje lekarskie odbywają się w siedzibie N.Z.O.Z. Krakowskiego Ośrodka Diagnostyki Kręgosłupa przy ul. Krakowskiej 39

poniedziałek - środa oraz piątek
od 15.00 do 19.00

Odpłatne konsultacje lekarskie dla osób dorosłych:
Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna: tel. 12 421-39-39