Zapraszamy do oglądnięcia filmu edukacyjnego – część 2/2. Nagranie powstało w ramach działań edukacyjnych N.Z.O.Z. KODK, jako druga część z serii „profilaktyka wad postawy u dzieci”. Kierowany jest do rodziców dzieci w wieku szkolnym diagnozowanych pod kątem wad postawy, osób zainteresowanych tematyką diagnostyki kręgosłupa i stóp oraz tych, które same cierpią na dolegliwości bólowe.

Film ma na celu dalsze opisanie problemu wad postawy oraz wprowadzenie do analizy wyników diagnostyki kręgosłupa metodą DIERS. W filmie (cz.2) opisane zostały również problemy dysfunkcji, takie jak skoliozy oraz sposoby terapii dostosowane do odpowiednio zdiagnozowanych problemów.

Zapraszamy również do obejrzenia części 1, w której szczegółowo omawiamy budowę i mechanikę działania kręgosłupa oraz najczęstsze przyczyny dolegliwości bólowych. Część pierwsza będzie znakomitym wstępem do zagadnień dotyczących diagnostyki wad postawy, dla osób zainteresowanych tematem. Link: https://kodk.pl/wady-postawy-u-dzieci-czesc-1/

Masz pytanie lub chcesz umówić się na wizytę lub badanie?
Zapraszamy do kontaktu: