Szukasz pomysłu na prezent? Zadbaj o zdrowie swoje oraz bliskich i skorzystaj z naszych specjalnych pakietów zdrowotnych. Teraz w formie voucher’u w atrakcyjnej ofercie -10%

W trosce o zdrową przyszłość przygotowaliśmy w naszej poradni specjalne pakiety zdrowotne. Połączyliśmy ofertę bezpiecznej diagnostyki (badanie kręgosłupa i stóp bezinwazyjną i dokładną metodą DIERS) oraz skutecznej rehabilitacji (terapia mięśniowo-powięziowa lub masaż klasyczny w pakietach do wyboru).

1. Pakiet DIERS + terapia mięśniowo-powięziowa

Terapia mięśniowo-powięziowa to nowoczesna metoda fizjoterapii stosowana w leczeniu bólu mięśni, stanów zapalnych stawów, urazów, przeciążeń i stanów przewlekłego bólu. Pakiet obejmuje diagnostykę funkcjonalną DIERS oraz terapię mięśniowo-powięziową w wersji 1, 5 lub 10 zabiegów.

Więcej o terapii mięśniowo-powięziowej na stronie: https://kodk.pl/terapia-powieziowo-miesniowa-w-kodk/

2. Pakiet DIERS + terapia masaż klasyczny

Masaż to najbardziej rozpowszechniona metoda fizjoterapii zwiększająca elastyczność mięśni i ruchomości stawów. Oprócz działania rehabilitacyjnego, masaż jest również relaksujący. Wykorzystuje się go także w walce z chorobami i dolegliwościami jak np. nerwobóle lub nadwaga. Pakiet obejmuje diagnostykę funkcjonalną DIERS oraz terapię masażem klasycznym w wersji 1, 5 lub 10 zabiegów (do wyboru wersja kręgosłup lub kręgosłup + kończyny).

Więcej o terapii masażem klasycznym na stronie: https://kodk.pl/masaz-klasyczny-i-relaksujacy-w-kodk/

Jak zamówić pakiet medyczny?

  • Wybierz odpowiedni pakiet
  • Zamów pakiet telefonicznie lub w naszej poradni
  • Voucher można odebrać mailem lub osobiście w poradni.
  • Terminy badania oraz zabiegów umówimy w dogodnym terminie
  • Kalendarz KODK 2022 do zapisania terminy zabiegów GRATIS!

N.Z.O.Z. Krakowski Ośrodek Diagnostyki Kręgosłupa

Jesteśmy specjalistyczną poradnią rehabilitacyjną działającą w Krakowie od 1999 roku. Specjalizujemy się w bezinwazyjnej diagnostyce i leczeniu problemów związanych z kręgosłupem, postawą ciała i stóp u dzieci oraz dolegliwości bólowych u dorosłych pacjentów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Doradzimy w wyborze odpowiedniego pakietu oraz odpowiemy na Twoje pytania.